Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

Kliknij i przeszukaj w prosty sposób całą bazę naszych ogłoszeń z terytorium Niemiec!

Notice: Undefined variable: liczba in /home/fabek2/domains/nasze-niemcy.pl/public_html/ogloszenia/application/views/layout_main.php on line 201

Firma Rokita CARE poszukuje opiekunki na dwa terminy do Pana w Burtenbach

dodano: 17.04.2018
ważne do: 17.05.2018
stan:
wyświetleń: 20

Firma: Rokita CARE
Region: cały kraj
Miasto: cały kraj
Telefon: 506 911 595
E-mail: info@rokitacare.com

1 350,00 EUR
Zaproponuj cenę
Firma Rokita CARE poszukuje opiekunki na dwa terminy do Pana w Burtenbach 89349. 
Pan z 1932 r., 155 cm, 60 kg, Pflegegrad 3, zapomina się, artroza, rak prostaty. Pan porusza się przy pomocy wózka oraz rollatora, może się zdarzyć sporadyczne wstawanie w nocy. 

Terminy: 14.05-4.06 oraz 25.7-20.08

Potrzebna opiekunka z dobrym/bardzo dobrym językiem niemieckim.
Stawka: 1350-1400 euro

Kontakt: 506-911-595
Nie załączono wideo.

Dystans:

Wiadomość zostanie dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis ogłoszeniowy Nasze Niemcy to rozbudowany niemiecki serwis ogłoszeniowy dla Polaków, mieszkających w Niemczech. Oferujemy szeroki zakres kategorii, w których można umieszczać dowolne ogłoszenia de-pl. Korzystanie z portalu oraz dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga rejestracji na stronie. Wśród wielu kategorii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się ogłoszenia motoryzacyjne, w których znajdziesz samochody na sprzedaż lub wymianę, a także pojedyncze części samochodowe.

Ogłoszenia samochodowe, to najbardziej popularne ogłoszenia w Niemczech, ale oferujemy również takie kategorie jak: oddam za darmo, gdzie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, oddając je komuś, dla kogo mogą być przydatne. Na naszym portalu możesz dodawać i przeszukiwać także oferty pracy w Niemczech dla Polaków. Z pomocą naszych użytkowników pragniemy stworzyć wyjątkową platformę Nasze Niemcy ogłoszenia, która będzie stanowiła najlepszy sposób na znalezienie pracy, kupno samochodu, czy sprzedaż towarów. Ogloszenia.nasze-niemcy.pl – niemiecki serwis ogłoszeniowy, stworzony specjalnie dla Polaków!