Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

Kliknij i przeszukaj w prosty sposób całą bazę naszych ogłoszeń z terytorium Niemiec!

Notice: Undefined variable: liczba in /home/fabek2/domains/nasze-niemcy.pl/public_html/ogloszenia/application/views/layout_main.php on line 201

Fotograf na Twój ślub - tylko 50 euro - Duisburg i okolice

dodano: 18.04.2018
ważne do: 18.05.2018
stan: nowy
wyświetleń: 10

Osoba: Justyna
Region: Nordrhein-Westfalen
Miasto: Duisburg
Telefon:
E-mail: justyna.kuras@gmail.com

50,00 EUR
Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkie Młode Pary z okolic Duisburga jak i dalszych terenów. Chętnie wykonam zdjęcia w tym wyjątkowym dla Was dniu za jedyne 50 euro + koszt dojazdu ( w zależności od liczby km) Jestem dopiero na początku mojej drogi z fotografią, stąd tak niska cena, jednak możecie być pewni, że otrzymacie wiele pięknych zdjęć, które będą pamiątką na lata. Wszystkie zdjęcia (najczęściej ok. 300, ale zdarza się i 500 i więcej) oddaję obrobione w programie graficznym.
Serdecznie zapraszam do zerknięcia na moją powstającą dopiero stronę, gdzie są zdjęcia z dwóch ostatnich studniówek w których uczestniczyłam:
http://www.flickr.com 

Chętnie wykonam zdjęcia także w dniu chrztu czy komunii. Zachęcam do kontaktu:) justyna.kuras@gmail.com

Lokalizacja: Duisburg + 50 km 
Nie załączono wideo.

Dystans:

Wiadomość zostanie dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis ogłoszeniowy Nasze Niemcy to rozbudowany niemiecki serwis ogłoszeniowy dla Polaków, mieszkających w Niemczech. Oferujemy szeroki zakres kategorii, w których można umieszczać dowolne ogłoszenia de-pl. Korzystanie z portalu oraz dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga rejestracji na stronie. Wśród wielu kategorii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się ogłoszenia motoryzacyjne, w których znajdziesz samochody na sprzedaż lub wymianę, a także pojedyncze części samochodowe.

Ogłoszenia samochodowe, to najbardziej popularne ogłoszenia w Niemczech, ale oferujemy również takie kategorie jak: oddam za darmo, gdzie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, oddając je komuś, dla kogo mogą być przydatne. Na naszym portalu możesz dodawać i przeszukiwać także oferty pracy w Niemczech dla Polaków. Z pomocą naszych użytkowników pragniemy stworzyć wyjątkową platformę Nasze Niemcy ogłoszenia, która będzie stanowiła najlepszy sposób na znalezienie pracy, kupno samochodu, czy sprzedaż towarów. Ogloszenia.nasze-niemcy.pl – niemiecki serwis ogłoszeniowy, stworzony specjalnie dla Polaków!