Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

Kliknij i przeszukaj w prosty sposób całą bazę naszych ogłoszeń z terytorium Niemiec!

Notice: Undefined variable: liczba in /home/fabek2/domains/nasze-niemcy.pl/public_html/ogloszenia/application/views/layout_main.php on line 201

MONTER OKIEN/ STOLARZ (Niemcy)

dodano: 20.04.2018
ważne do: 20.05.2018
stan:
wyświetleń: 13

Firma: Business Bridge Group
Region: cały kraj
Miasto: cały kraj
Telefon: +48665336504
E-mail: rekrutacje@bbgroup.com.pl

1,00 EUR
Agencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – niemieckiej fabryki drzwi i okien – osoby do pracy, na stanowisku:

MONTER OKIEN / STOLARZ

Miejsce pracy: Turyngia

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
 • praca przy produkcji okien i drzwi,
 • samodzielne prace montażowe,
 • montaż i demontaż okien,
 • prace montażowe na miejscu budowy wraz z wykonaniem izolacji.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
 • znasz j. niemiecki na poziomie komunikatywnym,
 • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • wykształcenie mile widziane kierunkowe,
 • posiadasz prawo jazdy kat B.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
 • stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką, bezterminową umowę zatrudnienia,
 • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności,
 • zakwaterowanie, ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku niemieckim, dyplom ukończenia szkoły na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl z dopiskiem Fabryka/Niemcy, w razie jakichkolwiek pytań zadzwoń, udzielimy wszelkich informacji.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.
Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w moim CV, przez firmę Business Bridge Group Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-205) przy ul. Legnickiej 65/1, do celów związanych z procesem rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam również zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i że mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia w dowolnym momencie."


 
Nie załączono wideo.

Dystans:

Wiadomość zostanie dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Użytkownik: BBGroup

Data Dołączenia: 29-12-2015

Ostatnio Zalogowany: 20-04-2018

Ilość Ogłoszeń: 8

Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis ogłoszeniowy Nasze Niemcy to rozbudowany niemiecki serwis ogłoszeniowy dla Polaków, mieszkających w Niemczech. Oferujemy szeroki zakres kategorii, w których można umieszczać dowolne ogłoszenia de-pl. Korzystanie z portalu oraz dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga rejestracji na stronie. Wśród wielu kategorii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się ogłoszenia motoryzacyjne, w których znajdziesz samochody na sprzedaż lub wymianę, a także pojedyncze części samochodowe.

Ogłoszenia samochodowe, to najbardziej popularne ogłoszenia w Niemczech, ale oferujemy również takie kategorie jak: oddam za darmo, gdzie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, oddając je komuś, dla kogo mogą być przydatne. Na naszym portalu możesz dodawać i przeszukiwać także oferty pracy w Niemczech dla Polaków. Z pomocą naszych użytkowników pragniemy stworzyć wyjątkową platformę Nasze Niemcy ogłoszenia, która będzie stanowiła najlepszy sposób na znalezienie pracy, kupno samochodu, czy sprzedaż towarów. Ogloszenia.nasze-niemcy.pl – niemiecki serwis ogłoszeniowy, stworzony specjalnie dla Polaków!