Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

Kliknij i przeszukaj w prosty sposób całą bazę naszych ogłoszeń z terytorium Niemiec!

Notice: Undefined variable: liczba in /home/fabek2/domains/nasze-niemcy.pl/public_html/ogloszenia/application/views/layout_main.php on line 201

Ślusarz - pomocnik

dodano: 09.08.2018
ważne do: 08.09.2018
stan:
wyświetleń: 24

Firma: Work On Personal
Region: cały kraj
Miasto: cały kraj
Telefon: 514630888
E-mail: joanna.rodziewicz​@workonpersonal.pl

10,00 EUR
Zaproponuj cenę
Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
Ślusarz ( pomocnik )
Zakres prac
czyszczenie gwintow ze srub w konstrukcjach stalowych parkingu
Wymagania:
Prawo Jazdy Kat. B
podstawowa znajomość języka niemieckiego ( mile widziane)
Oferujemy:
umowę o pracę na warunkach Niemieckich
atrakcyjne wynagrodzenie od 10,60 €/h + 35€ dieta
zwroty kosztów dojazdu na miejsce pracy do 15€ / dzień
pomoc w zakwaterowaniu
Tygodniowe zaliczki
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl w tytule wpisując „ślusarz-pomocnik imię i nazwisko”
Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 nr 514 630 888
Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Nie załączono wideo.

Dystans:

Wiadomość zostanie dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Użytkownik: adrianinjobs

Data Dołączenia: 07-05-2018

Ostatnio Zalogowany: 20-03-2019

Ilość Ogłoszeń: 204

Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis ogłoszeniowy Nasze Niemcy to rozbudowany niemiecki serwis ogłoszeniowy dla Polaków, mieszkających w Niemczech. Oferujemy szeroki zakres kategorii, w których można umieszczać dowolne ogłoszenia de-pl. Korzystanie z portalu oraz dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga rejestracji na stronie. Wśród wielu kategorii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się ogłoszenia motoryzacyjne, w których znajdziesz samochody na sprzedaż lub wymianę, a także pojedyncze części samochodowe.

Ogłoszenia samochodowe, to najbardziej popularne ogłoszenia w Niemczech, ale oferujemy również takie kategorie jak: oddam za darmo, gdzie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, oddając je komuś, dla kogo mogą być przydatne. Na naszym portalu możesz dodawać i przeszukiwać także oferty pracy w Niemczech dla Polaków. Z pomocą naszych użytkowników pragniemy stworzyć wyjątkową platformę Nasze Niemcy ogłoszenia, która będzie stanowiła najlepszy sposób na znalezienie pracy, kupno samochodu, czy sprzedaż towarów. Ogloszenia.nasze-niemcy.pl – niemiecki serwis ogłoszeniowy, stworzony specjalnie dla Polaków!