Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

Kliknij i przeszukaj w prosty sposób całą bazę naszych ogłoszeń z terytorium Niemiec!

Notice: Undefined variable: liczba in /home/fabek2/domains/nasze-niemcy.pl/public_html/ogloszenia/application/views/layout_main.php on line 201

Ślusarz – e.

dodano: 10.08.2018
ważne do: 09.09.2018
stan:
wyświetleń: 18

Firma: WORK ON PERSONAL
Region: cały kraj
Miasto: cały kraj
Telefon: 48 514 630 888
E-mail: joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl

11,00 EUR
Ślusarz – e.
Miejsce pracy: Niemcy - Gunzburg
Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
Ślusarz
Prace :Do montażu elementów klimatyzacyjnych
Wymagania: 
- Doświadczenie w pracy min 2 lata
- mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego
- mile widziane auto i prawo jazdy kat. B  (nie jest to warunek konieczny)
- sprawność fizyczna
Oferujemy: 
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie : 11 brutto + 20 diety netto + darmowe zakwaterowanie
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl w tytule maila prosimy o wpisanie  „Ślusarz Niemcy - imię i nazwisko” 
 
Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel:   514 630 888
Prosimy o załączenie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”.
 
Nie załączono wideo.

Dystans:

Wiadomość zostanie dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Użytkownik: adrianinjobs

Data Dołączenia: 07-05-2018

Ostatnio Zalogowany: 20-03-2019

Ilość Ogłoszeń: 204

Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis ogłoszeniowy Nasze Niemcy to rozbudowany niemiecki serwis ogłoszeniowy dla Polaków, mieszkających w Niemczech. Oferujemy szeroki zakres kategorii, w których można umieszczać dowolne ogłoszenia de-pl. Korzystanie z portalu oraz dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga rejestracji na stronie. Wśród wielu kategorii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się ogłoszenia motoryzacyjne, w których znajdziesz samochody na sprzedaż lub wymianę, a także pojedyncze części samochodowe.

Ogłoszenia samochodowe, to najbardziej popularne ogłoszenia w Niemczech, ale oferujemy również takie kategorie jak: oddam za darmo, gdzie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, oddając je komuś, dla kogo mogą być przydatne. Na naszym portalu możesz dodawać i przeszukiwać także oferty pracy w Niemczech dla Polaków. Z pomocą naszych użytkowników pragniemy stworzyć wyjątkową platformę Nasze Niemcy ogłoszenia, która będzie stanowiła najlepszy sposób na znalezienie pracy, kupno samochodu, czy sprzedaż towarów. Ogloszenia.nasze-niemcy.pl – niemiecki serwis ogłoszeniowy, stworzony specjalnie dla Polaków!