Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

Kliknij i przeszukaj w prosty sposób całą bazę naszych ogłoszeń z terytorium Niemiec!

Notice: Undefined variable: liczba in /home/fabek2/domains/nasze-niemcy.pl/public_html/ogloszenia/application/views/layout_main.php on line 201

JADO ROZWIĄŻEMY TWÓJ PROBLEM W NIEMCZECH

dodano: 10.08.2018
ważne do: 09.09.2018
stan:
wyświetleń: 18

Firma: jado
Region: Berlin
Miasto: Berlin
Telefon: 01785337259
E-mail: centrumjado@gmail.com

0,00 PLN
Zaproponuj cenę
JADO -  PROBLEMY W NIEMCZECH:
Rozwiązujemy problemy i pomagamy na terenie Niemiec. Jako biuro tłumaczeń języka niemieckiego, jesteśmy gotowi pomóc Państwu w indywidualnych zleceniach.
nasze biuro od wielu lat współpracuje z ADWOKATAMI Z NIEMIEC, którzy udzielają porad w zakresie : Sprawy karne(aresztowania) sprawy rodzinne(alimenty, spadki) sprawy gospodarcze (nierzetelni kontrahenci). Organizujemy i tłumaczymy spotkania z niemieckimi adwokatami.
PROBLEMY W NIEMCZECH : wnioski dla niemieckich urzędów, rozłożenie kar na raty, zniesienie zakazu wjazdu, odwołanie wyroku, wnioski o widzenie w areszcie, odzyskiwanie zatrzymanych aut, pomoc w zakładaniu Gewerby.  Siedziba firmy znajduje sie w Polsce w gorzowie wielkopolskim 66-400 ul.obotrycka 9/3 tel. 0048607353007, email: centrumjado@gmail.com. Jesteśmy rownież do dyspozycji na terenie Berlina i okolic.  Zachęcany do kontaktu pod numerem  kontaktowym: 0049 178 533 7259.
 
Nie załączono wideo.

Dystans:

Wiadomość zostanie dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Użytkownik: jado

Data Dołączenia: 10-08-2018

Ostatnio Zalogowany: 10-08-2018

Ilość Ogłoszeń: 1

Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis ogłoszeniowy Nasze Niemcy to rozbudowany niemiecki serwis ogłoszeniowy dla Polaków, mieszkających w Niemczech. Oferujemy szeroki zakres kategorii, w których można umieszczać dowolne ogłoszenia de-pl. Korzystanie z portalu oraz dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga rejestracji na stronie. Wśród wielu kategorii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się ogłoszenia motoryzacyjne, w których znajdziesz samochody na sprzedaż lub wymianę, a także pojedyncze części samochodowe.

Ogłoszenia samochodowe, to najbardziej popularne ogłoszenia w Niemczech, ale oferujemy również takie kategorie jak: oddam za darmo, gdzie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, oddając je komuś, dla kogo mogą być przydatne. Na naszym portalu możesz dodawać i przeszukiwać także oferty pracy w Niemczech dla Polaków. Z pomocą naszych użytkowników pragniemy stworzyć wyjątkową platformę Nasze Niemcy ogłoszenia, która będzie stanowiła najlepszy sposób na znalezienie pracy, kupno samochodu, czy sprzedaż towarów. Ogloszenia.nasze-niemcy.pl – niemiecki serwis ogłoszeniowy, stworzony specjalnie dla Polaków!