Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

Kliknij i przeszukaj w prosty sposób całą bazę naszych ogłoszeń z terytorium Niemiec!

Notice: Undefined variable: liczba in /home/fabek2/domains/nasze-niemcy.pl/public_html/ogloszenia/application/views/layout_main.php on line 201

Ratownik medyczny (m/k)

dodano: 13.12.2018
ważne do: 12.01.2019
stan:
wyświetleń: 16

Firma: promedis24
Region: cały kraj
Miasto: cały kraj
Telefon:
E-mail: roksana.tylicka@promedis24.de

15,00 EUR
Promedis24 GmbH to innowacyjna i odnosząca sukcesy na rynku niemieckim agencja zatrudnienia i doradztwa personalnego. Od 8 lat specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze zdrowotnym i społecznym. Oferujemy indywidualnie dopasowane modele pracy w ramach zatrudnienia stałego i tymczasowego.
 
Możliwe miejsca pracy to: Berlin, Hannover, Hamburg, Kiel, Lübeck, Düsseldorf, Köln, Dortmund, Nürnberg, Friedrichshafen i okolice.
 
Twoja nowa praca:
Zgodnie z Twoimi zawodowymi kwalfikacjami będziesz pracował/a w klinikach, centrach opieki medycznej i/lub ambulatoriach. Przy tym:
• fachowo opiekujesz się osobami rannymi i potrzebującymi pomocy;
• kontrolujesz funkcje fizjologiczne pacjentów;
• poświęcasz potrzebującym czas i uwagę;
• starannie dokumentujesz swoją pracę.
 
Twoja wiedza i Twoje talenty:
• posiadasz wykształcenie  i niemieckie pozwolenie na wykonywanie zawodu jako ratownik medyczny (w przypadku braku pozwolenia wesprzemy Cię podczas procesu nostryfikacji);
• posługujesz się językiem niemieckim na poziomie minimum B2;
• wyróżnia Cię umiejetność pracy w zespole, a także empatia i odpowiedzialność;
• praca z ludźmi i dla ludzi to Twoja pasja!
 
Oferujemy Ci:
• umowę o pracę na czas nieokreślony;
• pensję wyższą niż przewiduje system taryfowy;
• elastyczne modele pracy – Ty decydujesz!;
• dodatek na dojazdy do pracy;
• i jeszcze: wysoko wykwalifikowany zespół, który o każdej porze służy Ci pomocą!
 
Jeśli po przeczytaniu ogłoszenia pomyślałeś/aś: „tego wlaśnie szukałem/am“, to wykorzystaj tę szansę i aplikuj jeszcze dziś!
 
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Nie załączono wideo.

Dystans:

Wiadomość zostanie dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Użytkownik: afg_PERSONAL_GmbH

Data Dołączenia: 30-01-2018

Ostatnio Zalogowany: 23-02-2019

Ilość Ogłoszeń: 17

Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis ogłoszeniowy Nasze Niemcy to rozbudowany niemiecki serwis ogłoszeniowy dla Polaków, mieszkających w Niemczech. Oferujemy szeroki zakres kategorii, w których można umieszczać dowolne ogłoszenia de-pl. Korzystanie z portalu oraz dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga rejestracji na stronie. Wśród wielu kategorii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się ogłoszenia motoryzacyjne, w których znajdziesz samochody na sprzedaż lub wymianę, a także pojedyncze części samochodowe.

Ogłoszenia samochodowe, to najbardziej popularne ogłoszenia w Niemczech, ale oferujemy również takie kategorie jak: oddam za darmo, gdzie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, oddając je komuś, dla kogo mogą być przydatne. Na naszym portalu możesz dodawać i przeszukiwać także oferty pracy w Niemczech dla Polaków. Z pomocą naszych użytkowników pragniemy stworzyć wyjątkową platformę Nasze Niemcy ogłoszenia, która będzie stanowiła najlepszy sposób na znalezienie pracy, kupno samochodu, czy sprzedaż towarów. Ogloszenia.nasze-niemcy.pl – niemiecki serwis ogłoszeniowy, stworzony specjalnie dla Polaków!