Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

Kliknij i przeszukaj w prosty sposób całą bazę naszych ogłoszeń z terytorium Niemiec!

Notice: Undefined variable: liczba in /home/fabek2/domains/nasze-niemcy.pl/public_html/ogloszenia/application/views/layout_main.php on line 201

Poszukuje tynkarza Mannheim Heppenheim Heidelberg

dodano: 12.01.2019
ważne do: 11.02.2019
stan:
wyświetleń: 16

Osoba: Jacek
Region: Badenia-Wirtembergia
Miasto: Hemsbach
Telefon: 015787414103
E-mail: filarski.j@live.de

14,00 EUR
Zaproponuj cenę
Witam Serdecznie
Poszukuje na poczatku Lutego w okolicach mannheim tynkarza 
Kilkaset metrow kwadratowych , wykonanie maszyna lub recznie 
Mozliwe takze inne prace remontowo-budowlane 
Stawka godzinowa 12 - 14€ lub akord 
Znajomocs jezyka niewymagana
Nie załączono wideo.

Dystans:

Wiadomość zostanie dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Użytkownik: Jaxa27

Data Dołączenia: 12-01-2019

Ostatnio Zalogowany: 12-01-2019

Ilość Ogłoszeń: 1

Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis ogłoszeniowy Nasze Niemcy to rozbudowany niemiecki serwis ogłoszeniowy dla Polaków, mieszkających w Niemczech. Oferujemy szeroki zakres kategorii, w których można umieszczać dowolne ogłoszenia de-pl. Korzystanie z portalu oraz dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga rejestracji na stronie. Wśród wielu kategorii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się ogłoszenia motoryzacyjne, w których znajdziesz samochody na sprzedaż lub wymianę, a także pojedyncze części samochodowe.

Ogłoszenia samochodowe, to najbardziej popularne ogłoszenia w Niemczech, ale oferujemy również takie kategorie jak: oddam za darmo, gdzie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, oddając je komuś, dla kogo mogą być przydatne. Na naszym portalu możesz dodawać i przeszukiwać także oferty pracy w Niemczech dla Polaków. Z pomocą naszych użytkowników pragniemy stworzyć wyjątkową platformę Nasze Niemcy ogłoszenia, która będzie stanowiła najlepszy sposób na znalezienie pracy, kupno samochodu, czy sprzedaż towarów. Ogloszenia.nasze-niemcy.pl – niemiecki serwis ogłoszeniowy, stworzony specjalnie dla Polaków!