Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

Kliknij i przeszukaj w prosty sposób całą bazę naszych ogłoszeń z terytorium Niemiec!

Notice: Undefined variable: liczba in /home/fabek2/domains/nasze-niemcy.pl/public_html/ogloszenia/application/views/layout_main.php on line 201

Opiekunka_Mühlheim an der Ruhr_od 26.02.2019!!

dodano: 13.02.2019
ważne do: 15.03.2019
stan:
wyświetleń: 29

Firma: Promedica24
Region: Nordrhein-Westfalen
Miasto: Mülheim an der Ruhr
Telefon: 0048514780760 lub 00491715687271
E-mail: m.krakau@promedica24.pl

2 620,00 EUR
Poszukiwana opiekunka do Pana Christiana od 26.02 do 26.04.2019
 
Stawka 2620,00 EUR + bonus!
 
Kontrakt dla ambitnych:
 
Podopieczny, Pan Christian ma 42 lata, przy wzroście 175 cm waży ok. 90 kg, mieszka w Mühlheim an der Ruhr. Pan Christian w wieku 29 lat przeżył udar. W wyniku błędnego rozpoznania i niewłaściwego leczenia jest całkowicie sparaliżowany fizycznie, jednak całkowicie zdrowy psychicznie (jest  przytomny i świadomy) – tzw. zespół zamknięcia.
 
Dom podopiecznego jest przystosowany do potrzeb osoby na wózku inwalidzkim. Pan Christian potrafi sam obsługiwać swój wózek oraz niektóre urządzenia domowe np. telewizor. Komunikacja za pomocą tabliczki z literami i mrugania powiekami (TAK: 4 mrugnięcia. NIE: 2 mrugnięcia). Pan Christian lubi słuchać muzyki, interesuje się elektroniką i Formułą 1. Przemiły dom i ludzie, opiekunka pracuje tu w teamie z zachowaniem dużej ilości wolnego czasu. Kontrakt tylko dla osób niepalących.
 
Rodzina jest pochodzenia polskiego, ale podopieczny wyjechał jako dziecko do Niemiec, dlatego można porozumiewać się z nim po polsku, ale „pisze” po niemiecku.
 
Opiekunka do stawki podstawowej otrzyma bonus za niestandardowy kontrakt, dodatkowym bonusem jest zdobycie kwalifikacji, gdyż żona Pana Christiana gwarantuje dwutygodniowe przeszkolenie opiekunki z zakresu opieki nad podopiecznym.
 
Osoby poważnie zainteresowane ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu 0048 514 780 760 lub 0049 171 568 72 71.
 
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(małpa)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu -, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/
Nie załączono wideo.

Dystans:

Wiadomość zostanie dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Użytkownik: m.krakau

Data Dołączenia: 01-01-1970

Ostatnio Zalogowany: 15-02-2019

Ilość Ogłoszeń: 8

Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis ogłoszeniowy Nasze Niemcy to rozbudowany niemiecki serwis ogłoszeniowy dla Polaków, mieszkających w Niemczech. Oferujemy szeroki zakres kategorii, w których można umieszczać dowolne ogłoszenia de-pl. Korzystanie z portalu oraz dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga rejestracji na stronie. Wśród wielu kategorii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się ogłoszenia motoryzacyjne, w których znajdziesz samochody na sprzedaż lub wymianę, a także pojedyncze części samochodowe.

Ogłoszenia samochodowe, to najbardziej popularne ogłoszenia w Niemczech, ale oferujemy również takie kategorie jak: oddam za darmo, gdzie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, oddając je komuś, dla kogo mogą być przydatne. Na naszym portalu możesz dodawać i przeszukiwać także oferty pracy w Niemczech dla Polaków. Z pomocą naszych użytkowników pragniemy stworzyć wyjątkową platformę Nasze Niemcy ogłoszenia, która będzie stanowiła najlepszy sposób na znalezienie pracy, kupno samochodu, czy sprzedaż towarów. Ogloszenia.nasze-niemcy.pl – niemiecki serwis ogłoszeniowy, stworzony specjalnie dla Polaków!