Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

Kliknij i przeszukaj w prosty sposób całą bazę naszych ogłoszeń z terytorium Niemiec!

Notice: Undefined variable: liczba in /home/fabek2/domains/nasze-niemcy.pl/public_html/ogloszenia/application/views/layout_main.php on line 201

Siłowniki do klap bagażników - teleskopy samochodowe od producenta!

dodano: 09.09.2015
ważne do: 01.02.2019
stan: nowy
wyświetleń: 5

Firma: Pneumat System
Region: cały kraj
Miasto: cały kraj
Telefon: 713251860
E-mail: info@pneumat.com.pl

120,00 PLN
Zaproponuj cenę
Pneumat System prowadzi produkcję napędów pneumatycznych i gazowych i te ostatnie poleca branży automotive, warsztatom samochodowym itd. Pozycja producenta gwarantuje produkcję dedykowaną i seryjną, w zależności od potrzeb klineta. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw zainteresowanych dystrybucją polskich siłowników gazowych, które oprócz szerokiej uniwersalności użycia, cechuje także duża żywotność. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy!

Więcej informacji na http://www.pneumat.com.pl/teleskopy-silowniki-do-klapy-bagaznika
 

Dystans:

Wiadomość zostanie dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Użytkownik: PNEUMAT

Data Dołączenia: 09-09-2015

Ostatnio Zalogowany: 02-01-2019

Ilość Ogłoszeń: 1

Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis ogłoszeniowy Nasze Niemcy to rozbudowany niemiecki serwis ogłoszeniowy dla Polaków, mieszkających w Niemczech. Oferujemy szeroki zakres kategorii, w których można umieszczać dowolne ogłoszenia de-pl. Korzystanie z portalu oraz dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga rejestracji na stronie. Wśród wielu kategorii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się ogłoszenia motoryzacyjne, w których znajdziesz samochody na sprzedaż lub wymianę, a także pojedyncze części samochodowe.

Ogłoszenia samochodowe, to najbardziej popularne ogłoszenia w Niemczech, ale oferujemy również takie kategorie jak: oddam za darmo, gdzie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, oddając je komuś, dla kogo mogą być przydatne. Na naszym portalu możesz dodawać i przeszukiwać także oferty pracy w Niemczech dla Polaków. Z pomocą naszych użytkowników pragniemy stworzyć wyjątkową platformę Nasze Niemcy ogłoszenia, która będzie stanowiła najlepszy sposób na znalezienie pracy, kupno samochodu, czy sprzedaż towarów. Ogloszenia.nasze-niemcy.pl – niemiecki serwis ogłoszeniowy, stworzony specjalnie dla Polaków!