Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

Kliknij i przeszukaj w prosty sposób całą bazę naszych ogłoszeń z terytorium Niemiec!

Notice: Undefined variable: liczba in /home/fabek2/domains/nasze-niemcy.pl/public_html/ogloszenia/application/views/layout_main.php on line 201
Przydatne opcje
Szukanie ogłoszeń w promieniu ( odległości) od podanej miejscowości.


Po wybraniu jednej z kategorii (np. motoryzacja) u góry pojawią nam się opcje filtrowania, czyli np. szukania ogłoszeń po rodzaju, miejscowości i odległości od danej miejscowości i o tej właśnie opcji dzisiaj mowa. Kiedy wybierzemy z regionu np. Nordrhein-Westfalen -> Dortmund obok mamy opcję "odległość" służy ona do szukania ogłoszeń w określonej odległości od podanego wcześniej miasta/miejscowości. Fajna opcja dzięki której możemy znaleźć ogłoszenia w okolicy naszej miejscowości. Wszystko widoczne jest na zdjęciu.


 

Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis ogłoszeniowy Nasze Niemcy to rozbudowany niemiecki serwis ogłoszeniowy dla Polaków, mieszkających w Niemczech. Oferujemy szeroki zakres kategorii, w których można umieszczać dowolne ogłoszenia de-pl. Korzystanie z portalu oraz dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga rejestracji na stronie. Wśród wielu kategorii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się ogłoszenia motoryzacyjne, w których znajdziesz samochody na sprzedaż lub wymianę, a także pojedyncze części samochodowe.

Ogłoszenia samochodowe, to najbardziej popularne ogłoszenia w Niemczech, ale oferujemy również takie kategorie jak: oddam za darmo, gdzie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, oddając je komuś, dla kogo mogą być przydatne. Na naszym portalu możesz dodawać i przeszukiwać także oferty pracy w Niemczech dla Polaków. Z pomocą naszych użytkowników pragniemy stworzyć wyjątkową platformę Nasze Niemcy ogłoszenia, która będzie stanowiła najlepszy sposób na znalezienie pracy, kupno samochodu, czy sprzedaż towarów. Ogloszenia.nasze-niemcy.pl – niemiecki serwis ogłoszeniowy, stworzony specjalnie dla Polaków!